Aktuality

15.02.2018 01:00

S mobilem na dovolenou

(red), www.bestcg.com S mobilem na dovolenou
Komplexnost nabídky služeb dělá z mobilní aplikace Kiwi.com světovou jedničku ve svém segmentu. Jejím prostřednictvím lze nyní: pořídit letenku, zarezervovat hotel, pronajmout auto, nechat se pojistit, dovědět se detaily o konkrétním leteckém spoji či letišti, sestavit harmonogram cesty, vyhledat zajímavá místa v cílové destinaci či zakoupit vstupenky na akce. Uživatel aplikace Kiwi.com si tak díky ní může jednoduše zařídit celou dovolenou.
Brněnský online vyhledávač, prodejce letenek a dalších služeb pro cestovatele, Kiwi.com, všem uživatelům chytrých telefonů přináší možnost ještě jednodušší rezervace a nákupu prostřednictvím mobilní aplikace pro iOS a Android. Mobilní aplikace Kiwi.com provede své uživatele prakticky celou dovolenou. V její nabídce totiž najdou celou řadu rozšířených funkcí, přičemž další inovativní funkce aplikace se připravují.
 
*Benefity aplikace Kiwi.com
 
*Rezervace a nákup letenek od více než 650 leteckých společností, včetně mnohdy nespolupracujících nízkonákladových dopravců
 
*Rezervace ubytování – až 2 miliony hotelů v nabídce
 
*Sjednání pojištění
 
*Detaily o leteckém spoji (typ letadla, jídla a sedadla; informace o prostoru na nohy)
 
*Detaily o letišti (doprava na letiště; mapa terminálu; heslo pro wifi; umístění obchodů, gates, letištních salonků, sprch a relaxačních zón)
 
*Doporučení a tipy na výlety v cílové destinaci – až 20 milionů výletních míst
 
*Rezervace prohlídek, vstupenek na akce – až 70 tisíc možností
 
*Harmonogram cesty/ dovolené
 
Mobilní aplikaci Kiwi.com vyvíjí interní tým specialistů. Novější verze aplikace vznikla roku 2015 a byla nadále rozvíjena pro obě platformy, iOS i Android. Společnost Kiwi.com byla založena jako start-up v roce 2012. Kiwi.com je vyhledávačem letenek zaměřujícím se na kombinace letů nespolupracujících aerolinek. Zákazníkům díky vlastnímu vyspělému technickému řešení vyhledává unikátní letecká spojení a cenové nabídky letenek. Společnost také nabízí záruku navazujících spojení.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama