Aktuality

10.06.2020 01:00

Ryanair obnovuje let z Prahy a do Prahy

(red), www.prg.aero Ryanair obnovuje let z Prahy a do Prahy

Letecká společnost Ryanair obnoví od 1. července 2020 spojení z Prahy a do Prahy, a v nabídce bude mít přes dvacítku pravidelných linek. S Ryanairem se tak půjde dopravit do prázdninových destinací například v Řecku, Chorvatsku, Španělsku respektive na Kanárských ostrovech.

Letecká společnost Ryanair v úterý 9. června 2020 oznámila obnovení provozu na Letišti Václava Havla Praha. Od 1. července 2020 nabídne z/do Prahy více než dvacet pravidelných spojení v rámci svého letního letového řádu pro letošní rok. Některá vybraná spojení bude dopravce provozovat již v posledním červnovém týdnu. 

Češi tak nyní mohou využít obnovených spojení a naplánovat si své dovolené. Díky tomu si mohou užít slunce i nádherné pláže také ve svých oblíbených dovolenkových destinacích, včetně Korfu, Rhodosu, Zadaru, Mallorky nebo Malagy.

Veškeré podrobnosti o linkách, frekvencích a časech letů najdou cestujících vždy na webových stránkách společnosti www.ryanair.com.

Aktualizovaný seznam obnovených či nových linek z Prahy zveřejňujeme také na speciální stránce na webu Letiště Praha: www.prg.aero/seznam-obnovenych-linek

Na Letišti Václava Havla Praha platí již několik měsíců celá řada ochranných opatření, které byly nastaveny ve spolupráci s orgány ochrany veřejného zdraví, například Hygienickou stanicí hl. města Prahy. Odbavení na odletech i příletech probíhá za přísných hygienických podmínek, která mají zajistit zdraví a bezpečnost cestujících. Cestující jsou informování o všech nastavených opatřeních například prostřednictvím letištního rozhlasu, informačních tabulí a polepů, ale také na dalšími kanály. Všichni cestující i návštěvníci letiště musí ve všech  prostorách nosit roušku, dodržovat bezpečné rozestupy a věnovat se dostatečné hygieně rukou. Za tímto účelem je po celém letišti rozmístěno také více než 250 nádob s dezinfekcí. Pokud cestující, kteří do Prahy přiletí nemají vlastní roušku, obdrží ji v tuto chvíli na příletu zdarma. Přepážky na odbavení jsou také vybaveny plexisklem či průhlednou fólií, které tvoří bezpečnou bariéru mezi cestujícím a pracovníkem odbavení. Dále dochází k důkladné dezinfekci veškerých prostor, zejména tam, kde dochází k větší kumulaci cestujících, např. odletové gaty se důkladně dezinfikují po každém odletu.

(red), www.prg.aero

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama