Aktuality

07.12.2018 01:00

Kiwi.com & Tongcheng-Elong

(red), www.bestcg.com Kiwi.com & Tongcheng-Elong
Společnosti Kiwi.com a Tongcheng-Elong oznámily nové strategické partnerství, díky kterému zvýší dostupnost letů po celém světě. Společnost Tongcheng-Elong je v Čínské lidové republice leaderem cestovního trhu, vznikla spojením Tongcheng Network a Elon Travel Inc. v březnu tohoto roku. Poskytuje rezervaci služeb na jednom místě na širokou škálu cestovních služeb a produktů. V roce 2017 byla společnost mezi největšími třemi agenturami v Číně v objemu transakcí.
„Tongcheng-ELong má obrovskou výhodu v technologiích a poskytovaných službách, vyhledávací možnosti a zpracování dat v Kiwi.com zase doplňují naši rozsáhlou nabídku. Jsem si jist, že toto partnerství výrazně urychlí náš růst,” říká Dong Gaozhi z TongCheng&Elong. „Čína i širší asijsko-pacifický region takřka propadl nabídkám nízkonákladových aeorlinek, lidé cestují více než kdy předtím. Díky Kiwi.com teď můžeme lidem přinášet další služby rychleji a lépe,” dodává na adresu společnosti Kiwi.com, která spolupracuje s více než 500 aerolinkami a umožňuje cestovatelům sestavit si vlastní itinerář cesty na jednom místě.
Partnerství mezi oběma společnostmi otevřelo novou kapitolu spolupráce mezi OTA a produkty low-costového „virtual interliningu”, za kterým stojí právě Kiwi.com, jak konstatoval Xu Jianzhong, Senior Vice President Tongcheng-Elong. Uživatelé teď budou moci využívat příznivých cen z nabídky Tongcheng-Elong i personalizovaných služeb zaměřených na individuální zákaznické preference, o které se starají virtuální osobní asistenti.
„Naše globální stopa se neustále zvětšuje a jsme nadšeni, že tentokrát i díky společnosti Tongcheng-Elong, se kterou nás pojí očividné synergie,“ říká Oliver Dlouhý. „Ačkoliv už v Číně aktivní jsme, toto partnerství naší přítomnost ještě více podpoří. I v této souvislosti jsme nedávno začali stavět lokální tým a brzy tu otevřeme pobočku. Čína je pro nás klíčovým trhem, vidím v ní velký potenciál právě pro naše virtuálně propojené lety a další možnosti, třeba spojení čínských vysokorychlostních vlaků s lety, které je díky našim technologiím možné,“ dodává.
„Tato dohoda je pro Kiwi.com v Číně dalším milníkem, který přišel tak brzy po uzavření spolupráce se Spring Airlines. Těšíme se na spolupráci s oběma partnery,“ uzavírá Dlouhý.
Společnost Kiwi.com (dříve známá jako SkyPicker) byla založena v roce 2012 Oliverem Dlouhým a Jozefem Képesim. Společnost se zabývá propojováním technologie a cestování a slouží cestovatelům a dobrodruhům.
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama