Aktuality

15.11.2017 01:00

Emirates a flydubai rozšiřují partnerství

(red), www.bestcg.com Emirates a flydubai rozšiřují partnerství
Letecké společnosti Emirates a flydubai se dohodly na dalším prohloubení vzájemné spolupráce a i na dalších destinacích, do nichž mohou cestující doletět s jedinou letenkou. Letecké společnosti na základě úspěšné počáteční fáze jejich partnerství rozšířily spolupráci o dalších šestnáct destinací. Mezi nová místa společné sítě Emirates a flydubai nyní patří i vyhledávané destinace jako Zanzibar, Káthmándú a Kilimandžáro.
President společnosti Emirates, Sir Tim Clark, k tomu řekl: „Jsme nadšeni pozitivní odezvou cestujících. Během prvního týdne provozu jim byly prodány letenky pro téměř 14 000 letových segmentů, což překonalo naše očekávání. Sledujeme zejména silnou poptávku po cestách z Evropy a Spojených států amerických do destinací jižní Asie.“
„Toto partnerství je bezprecedentní příležitostí pro obě letecké společnosti využít společných sil svých sítí a zprostředkovat cestujícím širší nabídku a flexibilitu při plánování cest. Objevování světa chceme udělat co nejpohodlnější a nejpřístupnější,“ doplnil Sir Tim Clark.
Generální ředitel společnosti flydubai Ghaith Al Ghaith uvedl: „Cestující již vyzdvihli a ocenili řadu výhod mezinárodního leteckého uzlu v Dubaji a projevili zájem o to, aby svět poznávali společně. Rozšíření spolupráce o dalších šestnáct destinací jim umožní nejen prozkoumávat nová místa, ale i si vychutnat unikátní zážitek z letu na palubě obou leteckých společností.“
Pokud si zákazníci Emirates zakoupí letenku během jedné rezervace v rámci codesharových služeb, obdrží na palubě flydubai bezplatné menu a budou moci uplatnit i zavazadlové limity platné pro Emirates, a to jak v byznysové, tak v ekonomické třídě. Propojení společností v dubajském leteckém uzlu zajistí hladký přestup a díky novému partnerství se zkrátí jeho minimální doba mezi Terminálem 3 (domovský terminál Emirates) a 2 (domovský terminál flydubai) na 120 minut.
 
Nové destinace společné sítě Emirates a flydubai jsou Bratislava (Slovensko), Čattagrám (Bangladéš), Džibutsko (Džibutsko), Dušanbe (Tádžikistán), Hargeysa (Somálsko), Istanbul - Sabiha Gokcen (Turecko), Jerevan (Arménie), Káthmándú (Nepál), Kilimandžáro (Tanzanie)
Machačkala (Rusko), Mattala Rajapaksa (Srí Lanka), Podgorica (Černá Hora), Sylhet (Bangladéš), Ufa (Rusko), Voroněž (Rusko), Zanzibar (Tanzanie).
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama