Aktuality

13.10.2017 01:00

Dvakrát denně do Dauhá

(red), www.prg.aero Dvakrát denně do Dauhá
Společnost Qatar Airways zdvojnásobí od 14. prosince 2017 svoji kapacitu na lince do Prahy a začne létat každý den do Dauhá dvakrát denně. Společnost sice původně nenápadně avizovala, že by na linku mohla nasadit větší stroj Airbus A330-300, ale nakonec se rozhodla posílit denní linku o druhý spoj.  
První let bude odlétat z Prahy v 8:25 hodin a do Dauhá dorazí v 16:25 hodin, respektive bude odlétat z Prahy v 16:10 hodin a do Dauhá dorazí deset minut po půlnoci a změna zatím platí do konce zimního letového řádu, a zda bude pokračovat i během letního letového řádu se uvidí časem.
Společnost Qatar Airways spustila lety mezi Prahou a Dauhá 21. srpna 2017 letounem Airbus A320. Pražské ruzyňské letiště se po nákladní lince dočkalo i civilního spojení hlavního města České a katarským hlavním městem Dauhá společností Qatar Airways. Stroje katarské společnosti létají každý den a to zatím letounem typu Airbus A320 a let do Dauhá trvá šest hodin. Podle zájmu cestujících o tuto linku je možné, že dojde i k nasazení větších letounů s větší kapacitou.
O zahájení linky do Prahy zde: Z Prahy do Dauhá s cestujícími
 
 

Menu

Z fotogalerie

GGP GGP

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama