Akce a soutěže

14.08.2011 18:00

Jindro, Jindro tys nám dal…

text: (jjk), foto: (jjk), J.D. Jindro, Jindro tys nám dal…

Tak to mělo být něco barevného z parašutistického skákání z Jindřichova Hradce, ale zbyla z toho jen zmoklá sobota 13. srpna 2011 a tak si lze padáčkářské juchání připomenout jen ze slunečných závodů v roce 2009 viz. Padáčkářský Novum Castrum Jindřicha Vítkovce. V neděli 14. srpna 2011 se sice Jindřichohradecký pohár docela úspěšně doskákal, ale jak se říká, u toho už naše kamery nebyly a tak můžeme jen poděkovat Jiřímu Dvořákovi za fotografie z vyhlášení výsledků. Tak to dopadá, když něco organizuje počasí a nevychází to podle původních představ. A přitom letošní dvanáctý ročník Jindřichohradeckého poháru pořádaný společně Aeroklubem Jindřichův Hradec a Heresfallschirmspringerclub Freistadt za podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj byl mimořádně bohatě obsazen téměř padesátkou parašutistů, kteří poskládali celkem jedenáct čtyřčlenných družtev.

 
A tak vlastně jen můžeme přinést konečné výsledky soutěže v přesnosti přistání v jednotlivých kategoriích.
V přesnosti přistání jednotlivců zvítězil Alic Gernot z klubu HFSC – Freistadt, před Miroslavou Pytlíkovou (tým Repre ženy) a Petrem Klečkou (tým Hosté).
V soutěži družstev zvítězil tým Hosté (Martin Gabla, Petr Klečka, Tomáš Malásek, Martin Kumžak), následovaný družstvem ASKÖ - FSV Linz (Franz Kiesenhofen, Ernst Pschill, Gottfried Schneider, Helmut Stadler) a HFSC – Freistadt (Ernst Zinnhobler, Uwe Leitner, Filli Windisch, Alic Gernot).
V jednotlivcích – veteránech zvítězil Franz Kiesenhofer (ASKÖ - FSV Linz), před Helmutem Stadlerem (ASKÖ - FSV Linz) a čet. Miroslavem Musilem (tým Dorost).
A nakonec v ženské kategorii vyhrála Miroslava Pytlíková (družstvo Repre ženy), před svou kolegyní Danielou Macichovou a Janou Šneidrovou z týmu Holki z Hradce
text: (jjk), foto: (jjk), Jiří Dvořák AKJH
 
…a ještě několik odkazů na dva kousky z Jindřichova Hradce viz. Hustá kaše v Polívkách a Junioři v Jindřichově Hradci

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednotlivci foto:J.D. Jednotlivci foto:J.D.
Jednotlivci foto:J.D.
Družstva foto:J.D. Družstva foto:J.D.
Družstva foto:J.D.
Veteráni foto:J.D. Veteráni foto:J.D.
Veteráni foto:J.D.
Ženy foto:J.D. Ženy foto:J.D.
Ženy foto:J.D.
 

 

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama